top of page
lazienka-willa-w-zielonkach4.png

#HomeDesign

willa w Zielonkach

Willa w Zielonkach . W celu zachowania indywidualności projektu tylko dla klienta, zwyczajowo nie publikujemy wizualizacji wykonanych prac, tym razem jednak, klient był tak podekscytowany swoją łazienką, iż chciał się nią pochwalić przed światem…co też czynimy z radością.

Przedstawiona wizualizacja to projekt łazienki (jednej z 3) w willi w podkrakowskich Zielonkach. Stonowana kolorystyka przełamana została dodatkami w kolorze miedzi (armatury oraz lampa podwieszona do sufitu). Jako okładzinę na ściany i podłogę zaproponowałyśmy przystępne cenowo płytki gresowe imitujące kamień naturalny (ściany) oraz strukturę drewna (podłoga). Dzięki temu zabiegowi udało się osiągnąć wrażenie luksusu a za razem zmieścić w wyznaczonym budżecie.

Klient oczekiwał jednak elementu, który nada wyjątkowości temu pomieszczeniu a za razem przybliży go do Natury. Postawiłyśmy na niepowtarzalną umywalkę i wannę wydrążoną z monolitycznego kawałka kamienia. Od dawna znany jest relaksujący wpływ naturalnych materiałów, takich jak kamień na ciało i umysł człowieka. To właśnie podczas kąpieli, można będzie ułożyć się w skrupulatnie wypolerowanym wnętrzu wanny i doświadczać napływu energii w wyniku kontaktu z tym cudownym, naturalnym surowcem.

bottom of page