top of page
Image by Elesban Landero Berriozábal

PROJEKT

Z NADZOREM

Decydując się na pełną współpracę w zakresie projektu i nadzoru masz pewność, że zaprojektowane wnętrze będzie w 100% wykonane zgodnie z założeniami i Twoimi oczekiwaniami.

 

Stajemy się pośrednikiem pomiędzy Tobą a wykonawcami w zakresie realizacji projektu pod względem technicznym, doboru właściwych materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Jeżeli pojawia się sytuacja, w której z niespodziewanych przyczyn konieczne będzie dokonanie zmian w projekcie, pomagamy Tobie podjąć decyzję co zrobić w takiej sytuacji.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA POMIĘDZY PROJEKTANTEM, INWESTOREM I FIRMAMI WYKONAWCZYMI W ZAKRESIE NADZORU

1.

Na początku współpracy przedstawimy Tobie firmy wykonawcze, które zajmą się poszczególnymi pracami oraz ich oferty cenowe. Coraz częściej na rynku można spotkać przedsiębiorstwa, które zajmują się kompleksową realizacją inwestycji – w swoich zespołach posiadają specjalistów od instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych czy stolarzy. Na tym etapie możesz również przedstawić innych wykonawców, których znasz i darzysz zaufaniem.

2.

Na podstawie przedstawionych ofert cenowych oraz ewentualnych rekomendacji, decydujesz, kto będzie realizował poszczególne etapy robót wykończeniowych. Jako Inwestor podpisujesz z wykonawcami umowy o realizację zlecenia.

3.

Wspólnie z Tobą oraz wykonawcami ustalamy finalny termin zakończenia inwestycji oraz harmonogram realizacji poszczególnych etapów prac remontowych.

4. 

Następnie w Twoim imieniu zamawiamy wszystkie materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia wnętrz wraz z meblami na wymiar.

5.

Nadzorujemy realizację prac oraz informujemy Ciebie o ich przebiegu. Częstotliwość „raportowania” postępów ustalamy indywidualnie – część klientów życzy sobie informacji o zakończeniu każdego etapu, inni chcą tylko usłyszeć: „skończone!”

4_3_pgpwmk_edited.jpg
Sukiennicza_1.jpg
bottom of page